Atlasglobal’in yeni iş ortağı ComPay

Atlasglobal’in yeni iş ortağı ComPay Ödeme Çözümleri ile artık online uçak biletinizi banka hesabınızdan ödeme yaparak alabileceksiniz.

Atlasglobal’in online uçak bileti satışındaki yeni iş ortağı ComPay, ödeme anında kişilerin internet bankacılığı aracılığıyla hesaplarına ulaşarak kolayca ve güvenle 7/24 ödeme yapmasını sağlayan yeni bir ödeme yöntemi. “ComPay Hesaptan Kolay Ödeme” ile yeni bir üyelik oluşturmadan ve para transferi  için gerekli alıcı firma adı, IBAN, PNR no  gibi bilgileri girmeye gerek kalmadan ödeme tamamlanıyor.

Atlasglobal’in sektörde bir ilki gerçekleştirerek müşterilerine sunduğu bu ayrıcalık sayesinde müşteriler başka bir ödeme aracına ihtiyaç duymadan banka hesabından online uçak bileti satın alma kolaylığına kavuşuyor. Atlasglobal’in sunduğu bu yeni ödeme seçeneği hem Türkiye’de hem de sektörde bir ilk olma özelliği taşıyor.

2013 yılında kurulan ComPay Ödeme Çözümleri A.Ş.’nin kurucu ortaklarından İrfan Aslan, ComPay’in Türkiye e-ticaret ekosisteminin ve özellikle online bilet sektörünün sağlıklı büyümesine ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlayacağına inandığını belirtti ve ComPay’in ilk işbirliğinin  Atlasglobal ile başlatmış olmasından da büyük memnuniyet duyduğunu ekledi.

ComPay hakkında:

2013 yılında kurulan ComPay Ödeme Çözümleri A.Ş.’nin öncelikli hedefi; müşteri ihtiyaç ve beklentilerinden yola çıkarak dijital bankacılık ürün ve hizmetlerini online alışveriş dünyasıyla buluşturmaktır.  Bankalar, iş yerleri ve son kullanıcılar için en yüksek katma değeri yaratma mottosuyla hareket eden ComPay’in kurucu ekibinde, Mine Könüman ve İrfan Aslan gibi bankacılık sektörünün tecrübeli profesyonelleri bulunmaktadır.

www.compay.com.tr
(0216) 970 0847

info@compay.com.tr
Acıbadem Akasya Kule A 25A/150 34660 Üsküdar, İstanbul