GLOBER: Atlasglobal ve ComPayden Bir İlk

Atlasglobalin ComPay Ödeme Çözümleri ile birlikte hayata geçirdiği ödeme yöntemi sayesinde yolcular, artık online uçak biletlerini banka hesaplarından ödeme yaparak kolayca satın alabiliyor.

Sistem Türkiyede hem havacılıkta hem de tüm e-ticaret alanlarında ilk olma özelliği taşıyor.

Atlasglobal’in Compay işbirliği ile hayata geçirdiği ‘ComPay Hesaptan Kolay Ödeme’ yöntemi, ödeme anında kişilerin internet bankacılığı aracılığıyla hesaplarına ulaşarak kolay ve güvenli bir şekilde 7/24 ödeme yapmasını ve anında biletlerini almasını sağlıyor.

Yolcular  www.atlasglb.com web sitesinden satın aldıkları biletlerde, yeni bir üyelik oluşturmadan ve para transferi için gerekli alıcı firma adı, IBAN, PNR numarası gibi bilgileri girmelerine gerek kalmadan ödemelerini tamamlayabiliyor. Atlasglobal’in Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek yolcularına sunduğu bu ayrıcalık sayesinde kullanıcılar, başka bir ödeme aracına ihtiyaç duymadan banka hesabından online uçak bileti satın alma kolaylığına kavuşuyor. Atlasglobal’in sunduğu bu yeni ödeme seçeneği sadece havacılık sektöründe değil, Türkiye genelinde tüm sektörlerde yapılan internet satışlarında da ilk olma özelliği taşıyor.

Akbank ise ComPay’in oluşturduğu bu yeni online alışveriş ödeme platformunda ilk banka olarak yerini aldı.2013 yılında kurulan ComPay Ödeme Çözümleri A.Ş.’nin kurucu ortaklarından İrfan Aslan, ComPay’in ilk işbirliğinin Atlasglobal ile başlatmış olmasından büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Atlasglobal yetkilileri ise konuyla ilgili olarak, yolcularına sundukları hizmetin kalitesini artırmak için çalıştıklarını vurgulayarak, yolcuların hayatını kolaylaştıracak teknolojik yenilikleri geliştirmeye devam edeceklerini kaydetti.

Glober Şubat 2016

Habere git