Online alışverişi fastPay ve ComPay birlikte büyütüyor

Online alışverişlerde ödeme yapmak ComPay ve fastPay işbirliği ile artık daha da kolay.

Denizbank’ın mobil cüzdan uygulaması olan fastPay, internet bankacılığı ile ödeme platformu olan ComPay ile işbirliğine başladı. Bu yeni işbirliği sayesinde 1.2 milyonu aşkın fastPay kullanıcısı online alışverişlerinde ComPay üzerinden kolayca ve güvenle ödeme ayrıcalığına kavuştu.

fastPay kullanıcıları ComPay ile ödeme seçeneği bulunan online alışveriş sitelerinde önce ComPay sonra da fastPay’i seçerek fastPay sistemine bağlanıyor. Ödemesini fastPay’e tanımlı kredi kartı ile ya da fastPay’e bağlı Denizbank hesaplarından tek tıkla gerçekleştirebiliyor.

Birçok uluslararası yarışmada önemli ödüller kazanan fastPay ile alışverişe ilişkin bilgileri girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme yapılabiliyor. Sunduğu müşteri odaklı cüzdan uygulaması ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıran fastPay, aynı zamanda güvenli bir ödeme süreci sunarak müşterilerinin güvende hissetmesini de sağlıyor. ComPay üzerinden yapılan ödemelerde müşteri kritik bilgilerini sadece fastPay ile paylaşıyor ve ödeme sürecinin güvenle tamamlanması sağlanıyor. Üstelik ödeme anında henüz fastPay kullanmayanlar dahi saniyeler içerisinde fastPay’e üye olup ödemelerini kolayca ve güvenle tamamlayabiliyor.  

ComPay kurucu ortaklarından İrfan Aslan fastPay’in ComPay ile ödeme platformuna katılmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, hem ComPay üzerinden ödeme yapabilecek kullanıcı sayılarını hem de fastPay’e tanımlı kredi kartı ile ödeme seçeneği sunmaya başlayarak ürün çeşitliliklerini artırdıklarını ifade etti.  

ComPay –fastPay işbirliğinin son kullanıcıya faydaları:
ComPay – fastPay işbirliği ile fastPay kullanıcıları online alışverişlerinde cüzdana tanımlı kredi kartı ile ya da Denizbank hesabı ile kolayca ve güvenle ödeme yapabiliyor.

Müşteriler ödeme anında kart ya da hesap bilgilerini firmalarla paylaşmıyor, güvenle işlemlerini tamamlayabiliyor. fastPay artık online alışverişte çok daha yaygın bir ödeme aracı olarak kullanılabiliyor.                                

ComPay hakkında:
2013 yılında kurulan ComPay Ödeme Çözümleri A.Ş.’nin öncelikli hedefi; müşteri ihtiyaç ve beklentilerinden yola çıkarak dijital bankacılık ürün ve hizmetlerini online alışveriş dünyasında alternatif ödeme aracı olarak kullandırmak. Bankalar, online alışveriş firmaları ve son kullanıcılar için en yüksek katma değeri yaratma mottosuyla hareket eden ComPay’in kurucu ekibinde, Mine Könüman ve İrfan Aslan gibi bankacılık sektörünün tecrübeli profesyonelleri bulunmaktadır.

ComPay Ödeme Çözümleri ile ilgili daha detaylı bilgi için:
www.compay.com.tr
(0216) 970 0847
info@compay.com.tr
Acıbadem Akasya Kule A 25A/150 34660 Üsküdar, İstanbul